Sık Sorulan Sorular


Merhaba, öncelikle bilinmesi gereken en önemli şey buradan alacağınız numaralar TEK KULLANIMLIK olup ikinci SMS asla gelmez.
İkinci olarak bilinmesi gereken şey ise OnaykoduTR bir Operatör/Sağlayıcı olmamakla beraber Yurtdışından alınan tek kullanımlık SMS veren Sanal Numaraların tedarikçisidir.

Alınıp kullanılan numaralardan tamamen kullanıcı sorumludur. Siteye üye olmadan önce lütfen Üyelik Sözleşmesini okuyunuz. 😊
Üye panelinde ki "Bakiye Yükle" sayfasından herhangi bir banka & kredi kartınız ile yükleyebilirsiniz.

Güvenli ödeme sistemi olan shopier Ödeme Sistemini kullanmaktayız. Kart bilgileriniz 256bit SSL Güvenlik Sertifikası ile tamamen güvende ! Ayrıca ödeme işlemi tamamen otomatiktir.sms onay sitesi
Numara alabilmeniz için öncelikle OnaykoduTR.com'a kayıt olmanız gerekmektedir. Sizler için numara alımını adım adım anlattığımız video hazırladık, iyi seyirler.
Sistemimiz kod gelme garantilidir. Bu yüzden eğer SMS Gelmez ise 10 dakika içerisinde İPTAL butonuna basarak bakiyenizi iade alabilirsiniz.
Sitemizden satın alacağınız numaralar tek kullanımlıktır. Malesef birden fazla kullanamazsınız.
Bakiye yüklemeden önce alacağınız ülkenin stoklarını kontrol ediniz. Siz bakiye yükleyene kadar toplu alım gerçekleştirilip istediğiniz ülkenin stoğu bitebilir. Bu gibi durumlarda para iadesi yapılmaz.
Numaralar tek kullanımlık ve tek platform içindir. Örnek olarak WhatsApp platformu için numara aldıysanız tek seferlik size bir kod verilir ve biter.
Hayır, satılmaz. Sizin için özel olarak üretilir ve doğruladıktan sonra sistemden silinir.