Yemeksepeti Numara Onay


En Uygun Yemeksepeti SMS Onay Hizmeti

Yemeksepeti SMS onay işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz OnaykoduTR.com, hızlı, ekonomik, güvenli ve kullanımı kolay bir platform olarak hizmetinizde. Farklı yemeksepeti üyeliklerine ihtiyaç duyanların tercih ettiği SMS onay hizmetimizle 7 gün 24 saat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden alınan SMS hizmeti fiziki bir sim kart hizmeti değildir. Servislerimizden yararlanmanızı takiben, bir sanal numaraya sahip olursunuz ve bu numara ile yalnızca 1 kod kullanabilirsiniz. Servislerimiz, bakiye yüklemeleri, üyelik işlemleri, vb. konulara merak ettiğiniz tüm sorular için Anasayfamızın en üst kısmında yer alan "Sık Sorulan Sorular" bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sürekli olarak aktif olan Canlı Destek üzerinden de bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Yemeksepeti.com için Fake Numara Nasıl Alınır?

Türkiye'nin bir numaralı yemek sipariş platformu yemeksepeti, üyelik işlemlerinde SMS onayı zorunlu kılıyor. Kullanıcılar, farklı hesaplar kullanarak belirli kampanyalardan yararlanmak için SMS onayına ihtiyaç duyuyor. Bu noktada OnaykoduTR.com'un yemeksepeti fake numara servisleri kullanıcılar tarafından talep görüyor. Verdiğimiz servis hizmetlerimizde saniyeler içerisinde almış olduğunuz numaraya ait SMS koduna sahip olabilirsiniz. Sitemiz üzerinden tek seferde yapacağınız bakiye yüklemelerinde %10 oranında bonus hediye ediyoruz. Nasıl numara alabileceğinizi, aldığınız numaraya SMS gelmemesi durumunda ne yapabileceğinizi ve benzeri sorunlarınızı nasıl çözüme kavuşturacağınız konusunda videolar hazırladık. Anasayfada bulunan bu videoları izleyerek yemeksepeti fake numara alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


En Hızlı Yemeksepeti SMS Onay Hizmeti

Yemeksepeti onay kodu servislerimiz ekonomik olduğu kadar hızlı da çalışmaktadır. Mevcut bakiyeniz yeterli olduğu takdirde, panelden seçebileceğiniz servislerimize tıkladıktan hemen sonra tarafınıza yemeksepeti platformunda kullanacağınız kod saniyeler içerisinde iletilir. 10 dakika içerisinde kodun gelmemesi halinde, eksilen bakiyeniz tamamlanarak iadeniz gerçekleştirilir. Servislerin aşırı yoğun olduğu zamanlar haricinde böyle bir durum çok nadiren yaşanmaktadır.


En Güvenli Yemek Sepeti SMS Onay Sitesi

OnaykoduTR.com üzerinden banka kartı ve kredi kartı ile yapacağınız bakiye yüklemeleri tamamen güvenlidir. Kullandığımız Shopier alt yapısı, kart bilgilerinizi 256 bit SSL Güvenlik Sertifikası ile korumaktadır. Ayrıca web sitemizdeki tüm işlemler tamamen otomatiktir. 

# Ülke Servis Fiyat
1 rusya⁷ (+7) MiChat 0.5₺
2 kırgızistan⁷ (+996) Discord 0.8₺
3 yeni zelanda⁶ (+64) Discord 0.8₺
4 rusya⁶ (+7) Yahoo 0.8₺
5 rusya⁶ (+7) Discord 1.1₺
6 rusya⁶ (+7) Tinder 1.1₺
7 İngiltere⁶ (+44) Yahoo 1.1₺
8 kazakistan⁶ (+7) Discord 1.1₺
9 kazakistan⁶ (+7) Tinder 1.1₺
10 nijerya⁶ (+234) Yahoo 1.1₺

+400 Numara


onaykodutr.com'da Kullanabileceğiniz Servisler:

Google
Facebook
Twitter
WhatsApp
Instagram
Discord
Telegram
Tinder
Papara
PayPal
Netflix
Microsoft
Bigo Live
Yahoo
Signal
Steam
Mail.Ru
Linkedin
Yandex
Amazon
Airbnb
WeChat
Uber
Yahoo Small B.
Happn
Ebay
Viber
Alibaba
HQ Trivia
Badoo
Snapchat
Vk.com
Blizzard
Nike.com
Line
Bumble
Huawei
Tiktok
Alipay
Shopee
imo.im
Yalla Live
KakaoTalk
ProtonMail
Naver
Mamba App
Careem
G2A.com
Burger King
McDonalds
Weebly
Webmoney
Ok.ru
Qiwi
Pof.com
Keybase
Crypto.com
FoodPanda
MiChat
TencentQQ
Truecaller
Aol.com
Craiglist
Gamekit.com
Ozon.com
Zalo App
Skout.com
Yaay
Paxful
ICQ
Getir
DİĞER SERVİSLER
Nifty Gateway
Trendyol
Zili
OkCupid
YandexGO
YouStar
Apple
Bolt App
Potato Chat
Clubhouse
ezbuy
Lazada
Coinbase
Wolt
Adidas
Jd.com
BitClout
Fiverr
Verse Payments
Rediffmail
Monese
DrugVokrug
Gett
Yubo
OLX
Uklon
Avon
Zoho
Dent App
ininal
Twillo
Meetme

Türkiye'nin En Kaliteli Sms Onay Sitesine Hemen Kayıt Olun ! >>> veya