Facebook Sanal Numara Satın Alma


Dünyanın önde gelen sosyal medya platformlarından birisi olan Facebook; kullanıcılarından, hesap açma işlemi sırasında telefon ile doğrulama kodu istemektedir. Kullanıcılar, birden çok hesaba sahip olmak istediğinde kendi cep telefonu numaralarını kişisel hesabında kullandığı için yeni bir telefon numarası ile işlem yapmalıdır. İşte bu noktada sitemiz üzerinden satın alabileceğiniz Facebook SMS onay hizmeti sayesinde, dilediğiniz kadar hesap için kod sahibi olabilirsiniz.


Sanal Numara ile Facebook Hesabı Açma

Facebook için fake telefon numarası almak, OnaykoduTR.com ile artık çok kolay. Gerek kişisel hesabınız için gerekse ticari amaçlı kullanacağınız veya kimliğinizi gizli tutma amacıyla açabileceğiniz hesaplarınızda Facebookmobil onay hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kolay kullanım imkanı sunan, kullanıcı dostu arayüze sahip sistemimiz aracılığı ile saniyeler içerisinde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Onlarca farklı ülke seçeneği ile en uygun fiyatlara sanal numaralarımızı satın alabilirsiniz. OnaykoduTR.com'a kayıt olduktan sonra, sisteme bakiye yükleyerek servislerimizden dilediğinizi saniyeler içerisinde kullanabilirsiniz.En Uygun Facebook Numara Onay Hizmeti

Sanal numara sektöründe faaliyet gösteren firmalar arasında en uygun ücret politikalarına sahibiz. Facebook fake numara satın aldığınızda, fiziksel bir sim kartına sahip olmazsınız. Yalnızca platforma kayıt olma sırasında istenen koda erişebileceğiniz bir numaraya sahip olursunuz. Facebook numara onay hizmetimiz, tek kullanımlık bir telefon numarası içerir ve bu numaraya gelen kodu, gerek Facebook uygulaması üzerinden gerekse tarayıcınızdan girebileceğiniz web sitesi üzerinden kullanabilirsiniz.
Gizliliğine Önem Verenler için Facebook Fake Numara

Türkiye'nin bir numaralı sanal numara sağlayıcısı OnaykoduTR.com aracılığı ile Facebook fake numara almak, birkaç kolay adımda gerçekleştirilebiliyor. Sitemize üye olup bakiye yüklemeniz ve ardından istediğiniz bir servisi seçmeniz gerekiyor. Seçtiğiniz servis ve ülke seçeneğinden sonra, tarafınıza Facebook internet sitesinde ve uygulamasında kullanabileceğiniz onay kodu (doğrulama kodu) iletilecektir. Eğer bu kod size 10 dakikadan kısa sürede ulaşmazsa, tarafınıza ödediğiniz ücret iade edilir. OnaykoduTR.com üzerinden satın aldığınız hizmetler, 5 dakika içerisinde işleme alınır ve size iletilen kodu herhangi bir ek işlem yapmadan kullanabilirsiniz. Ödemeleriniz Weepay ödeme sistemi altyapısıyla gerçekleştirilir ve 256 bit SSl Güvenlik Sertifikası ile güvence altındadır. 

# Ülke Servis Fiyat
1 rusya⁷ (+7) MiChat 0.5₺
2 kırgızistan⁷ (+996) Discord 0.8₺
3 yeni zelanda⁶ (+64) Discord 0.8₺
4 rusya⁶ (+7) Yahoo 0.8₺
5 rusya⁶ (+7) Discord 1.1₺
6 rusya⁶ (+7) Tinder 1.1₺
7 İngiltere⁶ (+44) Yahoo 1.1₺
8 kazakistan⁶ (+7) Discord 1.1₺
9 kazakistan⁶ (+7) Tinder 1.1₺
10 nijerya⁶ (+234) Yahoo 1.1₺

+400 Numara


onaykodutr.com'da Kullanabileceğiniz Servisler:

Google
Facebook
Twitter
WhatsApp
Instagram
Discord
Telegram
Tinder
Papara
PayPal
Netflix
Microsoft
Bigo Live
Yahoo
Signal
Steam
Mail.Ru
Linkedin
Yandex
Amazon
Airbnb
WeChat
Uber
Yahoo Small B.
Happn
Ebay
Viber
Alibaba
HQ Trivia
Badoo
Snapchat
Vk.com
Blizzard
Nike.com
Line
Bumble
Huawei
Tiktok
Alipay
Shopee
imo.im
Yalla Live
KakaoTalk
ProtonMail
Naver
Mamba App
Careem
G2A.com
Burger King
McDonalds
Weebly
Webmoney
Ok.ru
Qiwi
Pof.com
Keybase
Crypto.com
FoodPanda
MiChat
TencentQQ
Truecaller
Aol.com
Craiglist
Gamekit.com
Ozon.com
Zalo App
Skout.com
Yaay
Paxful
ICQ
Getir
DİĞER SERVİSLER
Nifty Gateway
Trendyol
Zili
OkCupid
YandexGO
YouStar
Apple
Bolt App
Potato Chat
Clubhouse
ezbuy
Lazada
Coinbase
Wolt
Adidas
Jd.com
BitClout
Fiverr
Verse Payments
Rediffmail
Monese
DrugVokrug
Gett
Yubo
OLX
Uklon
Avon
Zoho
Dent App
ininal
Twillo
Meetme

Türkiye'nin En Kaliteli Sms Onay Sitesine Hemen Kayıt Olun ! >>> veya